KURUMSAL

TARİHÇE

Onur Kaya’nın 1960 yılında kereste ticaretiyle başlayan başarı yolculuğu; otomobil alım-satım işleriyle hız kazanmış, müteahhitlik işlerinin de portföye katılmasıyla sektörde güçlü bir şirket olarak boy göstermeye başlamıştır.
İkinci Kuşaktan Saim Kaya’nın şirket bünyesine katılmasıyla daha da güçlenen ve yeni bir vizyon kazanan Batıbeyler İnşaat, 2000 yıllarda arsa yatırımlarına başlamıştır.
2001 yılında Kemer Country orman evleri ve Kastamonu Ilgaz Mountain Resort’taki dağ evleri yapılarak teslim edilmiştir.
2013 yılında yeni bir yaşam projesi olarak yapımına başlanan Bey Kasrı Konakları, 2015 yılında tamamlanarak İstanbul’a önemli bir eser kazandırılmıştır.
Yaşam alanlarının yanı sıra fabrika, kurumsal binalar ve tarihi yapıların restorasyonu hizmetlerini de üstlenen Batıbeyler İnşaat; bugün geldiği konumunu daha ileri taşımak için ilk günkü heyecanı ve inancıyla çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Modern, yenilikçi, çevreci, müşteri odaklı, güvenilir, kaliteli hizmeti vazgeçilmez prensibi olarak benimsemiş ve sürekli daha iyisini arayan bir şirket olarak büyüme yolculuğumuzu sürdürmek.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda Türkiye için değer üretmek ve bu değerlerin ülke kalkınmasına katkıda bulunduğu bilinciyle daha yüksek noktaları hedeflemek.